Sayın Valimiz Mustafa Hakan GÜVENÇER, 02.03.2017 Perşembe günü "Muhtarlarla Buluşma Toplantısı" İlçe ziyaretleri kapsamında, İlçemize ziyarette bulundu. Vali GÜVENÇER’i İlçemiz Hükümet Konağı önünde, İlçemiz Kaymakamı İlker Özerk ÖZCAN, Saruhanlı Belediye Başkan Vekili Eşref DOĞRUKIRAN, İlçe Jandarma Komutanı Serhat KARAKUŞ, İlçe Emniyet Müdürü Barış Bora ŞENYURT ile İlçe Daire Amirleri karşıladı.
 
Kaymakamlık Makamında bir süre sohbet ettikten sonra, Kaymakam ÖZCAN tarafından İlçemiz hakkında kendisine kısa bilgi verildi. Ardından Saruhanlı Belediyesi Sosyal Tesisleri Düğün Salonunda yapılacak olan  Muhtarlar Toplantısına, Manisa Valisi Sayın Mustafa Hakan GÜVENÇER’in beraberinde Vali Yardımcısı Hüseyin KARAMEŞE, İlçemiz Kaymakamı İlker Özerk ÖZCAN, Saruhanlı Belediye Başkan Vekili Eşref DOĞRUKIRAN ile İl ve İlçe Daire Amirleri ve İlçemiz  Mahalle Muhtarları katıldı. 
 
Manisa Valisi Sayın Mustafa Hakan GÜVENÇER, toplantıyı açış konuşmasında hedeflere, daha iyiye, daha güzele ulaşmak için bir araya geldiklerini belirterek Manisa ve Saruhanlı için kendilerine düşen sorumlulukları yerine getirebilmek için burada olduklarını söyledi. Vatandaşların talepleri konusunda Muhtarlara büyük bir görev düştüğünü dile getiren Vali GÜVENÇER, “Öncelikle sizleri dinlemek, birbirimizi tanımak, güvenmek, sevmek, elbirliğiyle daha iyi neler yapabiliriz ve sorunlara çare aramak için bir arada olduklarını” dile getirdi.
 
Toplantıda Muhtarların sorunlarını dinlenerek, ilgili Kurum Amirlerine iletildi.
 
Manisa Valisi Sayın Mustafa Hakan GÜVENÇER, Muhtarlar Toplantısına müteakip İlçemizden ayrıldı.